Ціна створення блогу

Категория: Новини | Автор: Ілля Пігович | (8.10.2013)
  В залежності від того, який Ви хочете вести блог, я подаю Вам наступні види блогів, з яких можете собі вибрати і створити для себе:

1. Персональний блог - це Ваш щоденник, у якому Ви можете писати про свої професійні та особисті досягнення, і висловлювати думки щодо інших питань, які Вас турбують. Ви будете мати свій сайт в інтернеті, на який зможете запросити своїх друзів, знайомих для спілкування з Вами.
Ціна блогу 200 грн.

2. Інформаційний блог - це блог, який буде присвячений певній темі, чи сфері життя або діяльності людини. Цей блог необхідний для спілкування з однодумцями. Тут головним у цьому блозі є не власник сайту, а його конкретна тема. Ціна блогу 300 грн.

3. Корпоративний блог - це блог, який використовується як додаток до основного сайту Вашої компанії. Цей блог може бути «неофіційною» сторінкою компанії і використовуватись для внутрішнього спілкування колективу. Ціна блогу 500 грн.

4. Блог, що зв'язаний з інтернет магазином Вашої компанії - це блог, в якому Ви будете залучати клієнтів, представляти, розкручувати і продавати товари Вашої компанії, в якій працюєте. Ціна блогу 400 грн.

5. Фото/відео блог - цей блог буде використовуватися лише для фото і відео матеріалів, а не для представлення певної інформації. Ціна блогу від 50 до 150 грн.

(Ціни блогів в межах України)

Декоративный кирпич для частного домовладения